KONST / Litografier / Färglitografi 12509383
nr 1250 9383
Kévork Zabounian
(f. 1933), Sverige
Färglitografi, Kvinna. Signerad, numrerad 130/140. Motivet: 60x42 cm
Kévork Zabounian, amenisk-svensk bildkonstnär född 1933.
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 29 april 2019
kl 20:01:17
200 kr
300 kr
350 kr
Kévork Zabounian
Läs mer om Kévork Zabounian